Handel Kryptowalutami CFD

Handel Kryptowalutami CFD

Przegląd handlu Kryptowalutami

Kilka lat temu, jeśli mówiłeś o wirtualnych walutach lub blockchainach, większość ludzi nie miałby pojęcia, o czym mówisz. Jednak teraz wydaje się, jakby wszyscy rozmawiali o kryptowalutach, ich cenach i przyszłości.

Praktycznie nienaruszone przez rządy i banki centralne, kryptowaluty oferują nowy sposób płacenia za usługi i służą, jako nowy zbywalny instrument. Stwarzają one zarówno nowe możliwości, jak i nowe zagrożenia na arenie handlu online, i podobnie jak wiele innych instrumentów, mogą być również przedmiotem obrotu w Vestle w postaci kontraktów CFD.

Handluj kryptowalutami w formie kontraktów CFD

Vestle umożliwia handel wieloma kryptowalutami w postaci kontraktów CFD. Możesz handlować na komputerze lub pobrać naszą aplikację mobilną i handlować za pomocą smartfona lub tabletu. Nasza platforma handlowa jest wyposażona w zaawansowane narzędzia handlowe, a Ty możesz uzyskać dostęp do różnorodnych zasobów edukacyjnych i poszerzyć swoją wiedzę.

Z Vestle możesz handlować wieloma kontraktami CFD na kryptowaluty, jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum i Ripple w stosunku do dolara amerykańskiego. Możesz skoncentrować swoją uwagę na jednej lub wielu kryptowalutach, a takze możesz zdecydować się na dywersyfikację swojego portfela, handlując różnymi instrumentami z naszej oferty setek różnych kontraktów CFD.

Krótki , a długi handel

W Vestle możesz handlować, jeżeli uważasz, że cena danej kryptowaluty CFD wzrośnie lub spadnie. Handlując kontraktami CFD, możesz handlować w dowolnym kierunku, w górę lub w dół, potencjalnie korzystając ze spadku, jak i ze wzrostu cen. Jeżeli uważasz, że cena wzrośnie? Otwórz transakcję "Kup". Jeżeli odwrotnie? Otwórz transakcję "Sprzedaj".

Otwieranie transakcji na Kryptowalutach CFD z Vestle

Nasze platformy transakcyjne są nowatorskie, ale są również przyjazne dla użytkownika, dzięki czemu można zarządzać swoim portfelem przy minimalnym wysiłku. Aby otworzyć transakcję CFD z Vestle, po prostu…

  1. Wybierz kryptowalutę CFD
  2. Wybierz kierunek (Kup lub Sprzedaj)
  3. Wybierz wielkość transakcji
  4. Otwórz transakcję

Pamiętaj: Limity, takie jak Pobierz Zysk i Zatrzymaj Stratę, pozwalają kontrolować Twoje fundusze, pomagając lepiej zarządzać ryzykiem.

Dla inwestorów online, informacja jest cennym narzędziem i - w zależności od wybranej strategii handlowej - oferujemy wiele zasobów, które mogą pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji handlowych. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem ekonomicznym oraz skorzystania z różnych wskaźników lub zasobów edukacyjnych, w wolnym czasie.

Aby zobaczyć aktualne kursy wszystkich instrumentów oferowanych w Vestle, sprawdź naszą stronę z kursami na żywo.

Czynniki, które mogą wpływać na ceny kryptowalut obejmują:

  • Podaż
  • Popyt
  • Nowe przepisy
  • Naruszenia bezpieczeństwa
  • Konkurencja
  • Sentyment

Dźwignia finansowa na kryptowalutach

Handlując Bitcoin, Litecoin lub innymi kryptowalutami z Vestle, możesz użyć dźwigni. To narzędzie, umożliwia otwieranie większych transakcji niż pozwala na to zwykle mniejsza inwestycja. Dźwignia zwiększa Twoją siłę handlową, ale jednocześnie zwiększa ryzyko. Miej to na uwadze i używaj tylko z wystarczającą wiedzą i zrozumieniem.

Oto krótki przykład:

Inwestując 500 EUR, możesz otwierać transakcje o wartości do 1000 EUR na kryptowalutach, korzystając z dźwigni 2: 1.

Oto krótki przykład: