Top CTA Crypto Hub

Handel Kryptowalutami CFD

Przegląd handlu Kryptowalutami

Kilka lat temu, jeśli mówiłeś o wirtualnych walutach lub blockchainach, większość ludzi nie miałby pojęcia, o czym mówisz. Jednak teraz wydaje się, jakby wszyscy rozmawiali o kryptowalutach, ich cenach i przyszłości.
 
Praktycznie nienaruszone przez rządy i banki centralne, kryptowaluty oferują nowy sposób płacenia za usługi i służą, jako nowy zbywalny instrument. Stwarzają one zarówno nowe możliwości, jak i nowe zagrożenia na arenie handlu online, i podobnie jak wiele innych instrumentów, mogą być również przedmiotem obrotu w Vestle w postaci kontraktów CFD.

Handluj kryptowalutami w formie kontraktów CFD

Vestle umożliwia handel wieloma kryptowalutami w postaci kontraktów CFD. Możesz handlować na komputerze lub pobrać naszą aplikację mobilną i handlować za pomocą smartfona lub tabletu. Nasza platforma handlowa jest wyposażona w zaawansowane narzędzia handlowe, a Ty możesz uzyskać dostęp do różnorodnych zasobów edukacyjnych i poszerzyć swoją wiedzę.
 
W Vestle możesz handlować wieloma krypto CFD, takimi jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum i Ripple, w stosunku do euro, dolara amerykańskiego lub japońskiego jena. Możesz skupić swoją uwagę na jednej lub kilku kryptowalutach, albo zdywersyfikować swój portfel, handlując różnymi instrumentami dostępnymi w formie CFD.

Przegląd handlu Kryptowalutami

Instrument Sprzedaj Kup Zmiana
Instrument Sprzedaj Kup Zmiana
Instrument Sprzedaj Kup Zmiana
Instrument Sprzedaj Kup Zmiana
Instrument Sprzedaj Kup Zmiana
Instrument Sprzedaj Kup Zmiana
Instrument Sprzedaj Kup Zmiana

Krótki , a długi handel

W Vestle możesz handlować, jeżeli uważasz, że cena danej kryptowaluty CFD wzrośnie lub spadnie. Handlując kontraktami CFD, możesz handlować w dowolnym kierunku, w górę lub w dół, potencjalnie korzystając ze spadku, jak i ze wzrostu cen. Jeżeli uważasz, że cena wzrośnie? Otwórz transakcję "Kup". Jeżeli odwrotnie? Otwórz transakcję "Sprzedaj".

Otwieranie transakcji na Kryptowalutach CFD z Vestle

Nasze platformy transakcyjne są nowatorskie, ale są również przyjazne dla użytkownika, dzięki czemu można zarządzać swoim portfelem przy minimalnym wysiłku. Aby otworzyć transakcję CFD z Vestle, po prostu…
  1. Wybierz kryptowalutę CFD
  2. Wybierz wielkość transakcji
  3. Wybierz kierunek (Kup lub Sprzedaj)
  4. Otwórz transakcję
Pamiętaj: Limity, takie jak Pobierz Zysk i Zatrzymaj Stratę, pozwalają kontrolować Twoje fundusze, pomagając lepiej zarządzać ryzykiem.

Dla inwestorów online, informacja jest cennym narzędziem i - w zależności od wybranej strategii handlowej - oferujemy wiele zasobów, które mogą pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji handlowych. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem ekonomicznym, skorzystania z różnych wskaźników lub zasobów edukacyjnych, w wolnym czasie.


Czynniki, które mogą wpływać na ceny kryptowalut obejmują:

  • Podaż
  • Popyt
  • Nowe przepisy
  • Naruszenia bezpieczeństwa
  • Konkurencja
  • Sentyment
Czynniki, które mogą wpływać na ceny kryptowalut obejmują:

Dźwignia finansowa na kryptowalutach

Handlując Bitcoin, Litecoin lub innymi kryptowalutami z Vestle, możesz użyć dźwigni. To narzędzie, umożliwia otwieranie większych transakcji niż pozwala na to zwykle mniejsza inwestycja. Dźwignia zwiększa Twoją siłę handlową, ale jednocześnie zwiększa ryzyko. Miej to na uwadze i używaj tylko z wystarczającą wiedzą i zrozumieniem.
 
Oto krótki przykład:
Inwestując 500 EUR, możesz otwierać transakcje o wartości do 1000 EUR na kryptowalutach, korzystając z dźwigni 2: 1.
 
 

Dźwignia finansowa na kryptowalutach

Najpopularniejsze kryptowaluty CFD

Bitcoin
Bitcoin vs. dolar amerykański
Bitcoin (EUR)
Bitcoin vs. Euro
Bitcoin (JPY)
Bitcoin vs. Jen japoński
Ethereum (EUR)
Ethereum vs. Euro
Ethereum (JPY)
Ethereum vs. Jen japoński
Litecoin
Litecoin vs. USD
Litecoin (EUR)
Litecoin vs. Euro
Litecoin (JPY)
Litecoin vs. Jen japoński
Ripple
Ripple vs. USD
Ripple (EUR)
Ripple vs. Euro
Ripple (JPY)
Ripple vs. Jen japoński