Top CTA Our Platforms

Ulepsz swoje doświadczenie handlowe dzięki naszym unikalnym platformom

User-friendly trading platforms

Przyjazne dla użytkownika platformy transakcyjne

Współcześni inwestorzuy CFD potrzebują - i zasługują na - wysokiej jakości, przyjazne dla użytkownika platformy transakcyjne.

Rozumiejąc to, Vestle opracował ekskluzywne, dostosowane do potrzeb klienta platformy, które zostały zaprojektowane, aby pomóc w inwestowaniu na różnorodnych instrumentach CFD, kiedy tylko chcesz.

Układ jest prosty: my zajmiemy się platformami, po to, abyś ty mógł zająć się handlem.


FXnet

Nasza internetowa platforma transakcyjna

W Vestle nie cieszymy się gotową platformą internetową. Nasz FXnet, to dostosowana do potrzeb użytkownika platforma internetowa, która została opracowana i dostosowana, aby odpowiedzieć na każde pytanie lub komentarz klienta. Pełne zrozumienie potrzeb naszych klientów pochodzi od Ciebie, i od naszych klientów. FXnet może być w pełni dostosowany do konkretnych wymagań, wyświetla wiele narzędzi i funkcji, oraz jest niezwykle łatwy w użyciu. 

  • Prosty, przyjazny interfejs
  • Wybór ponad 800 instrumentów do handlu
  • Wykresy, sentyment rynku, sygnały i wiele więcej narzędzi, pomagających w podejmowaniu decyzji

Aplikacja Vestle

Nasza platforma mobilna

W obecnej erze wszystko jest w ruchu. Prawdopodobnie czytasz to na swojej komórce. Twoja platforma handlowa powinna być dopasowana do Ciebie. Dostępna i wydajna aplikacja Vestle, działa płynnie na wielu urządzeniach mobilnych i jest dostępna bezpłatnie w App Store i Google Play.

  • Szybko umieszczaj transakcje i stale monitoruj swoje pozycje
  • Pełen dostęp do bilansu konta, danych dotyczących kapitału i marży
  • Gesty wykonawcze, takie jak Przesuń w Celu Zamknięcia

Pamiętaj: Jesteśmy tu dla ciebie, na każdym kroku

Platformy transakcyjne Vestle oferują wiele narzędzi, które mogą pomóc nowym klientom w zaznajamianiu się i informowaniu o różnych funkcjach. Uważamy jednak, że żadna technologia - nieważne jak zaawansowana - nie jest kompletna bez ludzkiego dotyku. Nie musisz rozmawiać z robotami. Nasza obsługa klienta jest zawsze dostępna za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu lub telefonu. Po prostu skontaktuj się.