Top CTA Getting Started

Opanuj podstawy handlu CFD

Nowy świat możliwości finansowych

Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć w ekscytującą podróż z kontraktami CFD w Vestle? Jako cześć grupy iFOREX, mamy 22 lat doświadczenia, najnowocześniejszą technologię, osobistą obsługę i wiele korzyści, zaprojektowanych specjalnie dla aktywnych inwestorów. Przekażemy informacje potrzebne do podejmowania decyzji opartych na wiedzy i pomożemy Ci stać się aktywnym inwestorem . Jesteś gotowy? Zacznijmy od podstawowych informacji

Podstawy handlu CFD

Czym jest CFD?

Podczas handlu online kupujesz i sprzedajesz kontrakty CFD - Contracts for Difference. Oznacza to, że inwestujesz w cenę różnych instrumentów finansowych bez faktycznego ich posiadania.
Jakimi instrumentami CFD możesz handlować?
Lista obejmuje liczne akcje, surowce, indeksy, waluty, kryptowaluty i fundusze ETF.
 
Oto tylko kilka przykładów instrumentów CFD, którymi możesz handlować w Vestle
Apple
Bitcoin
EUR/USD
Gold
Google
Oil

Sprawdź pełną listę ponad 800 zbywalnych kontraktów CFD

Handel Dźwignia

Zapewne każdy aktywny inwestor powie ci, że dźwignia jest jednym z najpopularniejszych narzędzi handlowych. Umożliwia otwieranie dużych transakcji przy stosunkowo niewielkiej inwestycji, co zasadniczo zwiększa siłę handlu. Pamiętaj jednak, że chociaż dźwignia jest potężnym narzędziem, które zwiększa twoją siłę handlową, zwiększa również ryzyko. Używaj go z odpowiednim doświadczeniem i rozwagą.

Wiedza to klucz do sukcesu

W Vestle uważamy, że wiedza jest podstawowym narzędziem inwestycji online. Dlatego dostarczamy inwestorom zasoby informacyjne, szczegółowe artykuły, samouczki i darmowe szkolenia 1-na-1.
Bądź na bieżąco z nowościami rynkowymi, pogłębiaj wiedzę na temat inwestycji online i podejmuj decyzje inwestycyjne oparte na wiedzy.

Jak otworzyć pierwszą transakcję

Oto sposób, w jaki otworzysz swoją transakcję:

  1. Wybierz wielkość transakcji
    Zdecyduj, ile chcesz zainwestować w wybrany instrument CFD i ciesz się mocą handlową dzięki dźwigni finansowej.
  2. Wybierz kierunek
    Jeśli spodziewasz się, że cena instrumentu wzrośnie, otwórz transakcję "Kup". Jeśli uważasz, że cena instrumentu spadnie, otwórz transakcję "Sprzedaj"
  3. Otwórz transakcję
    Mamy nadzieję, że się uda!

Wybierz styl handlu

Czas wybrać! Vestle zapewni ci narzędzia handlowe, informacje oraz osobistą opiekę, ale od ciebie zależy, jakim inwestorem chcesz zostać. Oto kilka popularnych opcji ...

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania dotyczące usług Vestle, platformy transakcyjnej lub ofert specjalnych?
Skontaktuj się z działem obsługi klienta lub zaplanuj sesję szkoleniową 1-na-1 z trenerem handlu